Pasta sūtījumu izsekošana I Eksprespasts

Pasta sūtījumu izsekošana Latvijā

Pasta sūtījumu izsekošana ārpus Latvijas

Pasta sūtījumu izsekošana – biežāk uzdotie jautājumi un atbildes

Svarīga informācija par piegādēm pirmssvētku laikā

Svarīga informācija par piegādēm pirmssvētku laikā

Tradicionāli pirmssvētku laiks ir pats noslogotākais periods, jo ik dienu palielinās sūtījumu apjomi un tiek uzstādīti jauni sūtījumu apjomu rekordi. Darbojamies pastiprinātā režīmā, lai katrs sūtījums sasniegtu savu adresētu laikus, taču vēršam uzmanību, ka šobrīd sūtījumu piegādes tiek nodrošinātas 3 darba dienu laikā.

Aicinām laicīgi izsūtīt sūtījumus, lai līdz svētkiem tie varētu sasniegt savus adresātus!

Kavējas starptautisko sūtījumu piegādes, īpaši uz ASV

Kavējas starptautisko sūtījumu piegādes, īpaši uz ASV

Tradicionāli pieaugot kravu plūsmai gada nogales svētku gaidās, ko šogad pastiprināti ietekmē joprojām ierobežotās avio transportēšanas iespējas, īpaši starpkontinentālajos pārvadājumos, patlaban vērojama starptautisko sūtījumu piegāžu kavēšanās – izteikti šī tendence vērojama virzienā uz Amerikas Savienotajām Valstīm. Pasta sūtījumiem atvēlēto vietu skaits lidmašīnās uz ASV ir ierobežots, un rindās uz tiem gaida daudzu Eiropas valstu pasta uzņēmumi.

Gada nogale tradicionāli ir noslogotākais darba periods pasta iestādēm visā pasaulē, turklāt arī šogad būtisks sūtījumu piegādes ietekmes faktors ir Covid-19 izplatība, kas atstāj negatīvu iespaidu uz transportēšanas iespējām un piegādes laikiem. Jo galamērķa valsts atrodas tālāk no Latvijas, jo sūtījums ilgāku laiku var kavēties ceļā, īpaši gadījumos, kad starp valstīm vispār nav tiešās aviosatiksmes un sūtījumi ceļo tranzītā starp dažādām valstīm.

Iespējama starptautisko sūtījumu kavēšanās

Cienījamais klient!

Vēršam uzmanību – saistībā ar Covid-19 izplatību Latvijā un ārvalstīs, situācija vēl aizvien ir nopietna un ietekmē piegādes procesu. Piegādes kavē arī sūtījumu sastrēgumi un rindas starptautiskajās tranzīta lidostās, ko vēl vairāk ietekmē Ziemassvētku sezonas tuvošanās. Turklāt piegāžu nosacījumi, kas kavē sūtījumu savlaicīgu nonākšanu pie adresātiem, iespējami arī katrā individuālajā valstī. Tas nozīmē, ka jebkādi piegādes termiņi un kvalitātes standarti starptautiskā līmenī ir atcelti un nav spēkā.

Pakomātu pieejamība ierobežojumu laikā

Pakomātu pieejamība sarkanajā un zaļajā režīmā apskatāma sarakstā

Darba laiks valsts svētkos

Informējam, ka valsts svētkos izmainīts Eksprespasta darba laiks. Latvijas Republikas Proklamēšanas dienā 18.novembrī, kā arī valsts noteiktajā brīvdienā 19.novembrī arī Eksprespastam būs brīvdienas.

Aicinām klientus uzmanīties – šobrīd novērojama jauna veida krāpnieku aktivitāte e-pastu vidē!

Aicinām mūsu klientus uzmanīties — šobrīd novērojama jauna veida krāpnieku aktivitāte e-pastu vidē, klientiem saņemot krāpnieciskas ziņas, kurās norādīts, ka sūtījums ir aizturēts un tiek aicināts veikt maksājumu, lai apstiprinātu sūtījuma piegādi.

Saņemot aizdomīgas ziņas, nekad neveriet vaļā saiti, obligāti pārbaudiet sūtītāja e-pasta adresi un nekādā gadījumā nenododiet krāpniekiem savus personīgos datus. Latvijas Pasta e-pasta adrese un interneta vietnes vienmēr beidzas ar pasts.lv vai expresspasts.lv — viss cits var tikt uzskatīts par viltus ziņām.

Iespējama starptautisko sūtījumu kavēšanās

Sakarā ar koronavīrusa Covid-19 ierobežošanas pasākumiem gan Latvijā, gan citās valstīs, ir iespējama starptautisko sūtījumu kavēšanās. Vēršam uzmanību, ka katrā valstī piegādes nosacījumi atšķiras, balstoties uz saslimstības rādītājiem un noteiktajiem ierobežojumiem. Aicinām klientus būt saprotošiem un rēķināties ar ilgāku sūtījumu piegādes laiku, kuru precīzi noteikt nav iespējams.

Daļa pakomāti pieejami tikai ar C19 sertifikātu

Atbilstoši Ministru kabineta rīkojumam par ārkārtējās situācijas izsludināšanu valstī stājušies spēkā jauni epidemioloģiskās drošības noteikumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai. Infromējam, ka piekļuve Latvijas Pasta pakomātiem lielveikalos var būt ierobežota / liegta cilvēkiem bez Covid-19 vakcinācijas / pārslimošanas sertifikāta.

Atgādinām, ka sūtījumus Latvijas Pasta pakomāta tīklā var saņemt arī citas personas – Jūsu radinieki, draugi, kolēģi, kam nodosiet sūtījuma saņemšanas informāciju (sūtījuma kodu un pakomāta adresi, kurā sūtījums ir pienācis)

T/C “SPICE, Rīga – Lielirbes iela 29, Rīga, LV-1046 nav pieejams.

Pakomāti ar ierobežotu pieejamību tikai uzrādot Covid-19 vakcinācijas / pārslimošanas sertifikātu.

Pilsēta Stacijas adrese Indekss Tirdzniecības centrs
Rīga Brīvības gatve 434b LV6801 TC “Juglas centrs”
Rīga Pulkveža Brieža iela 33a LV6808 TC “RIMI Pulkvedis”
Rīga Krasta iela 46 LV6812 TC “Mols”
Rīga Anniņmuižas bulvāris 40 LV6851 TC RIMI
Rīga Kurzemes prospekts 1a LV6819 TC “Damme”

Plānotas vairāku CircleK staciju rekonstrukcijas

Tiek plānoti vairāku Circle K staciju rekonstrukciju darbi, kuru dēļ nebūs pieejami šie DUS kā sūtījumu saņemšanas punkti provizoriski norādītajos datumos:

Circle K Pārbūves uzsākšana Pārbūves noslēgums
Cēsis 25.10.2021 29.10.2021
Duntes 01.11.2021 05.11.2021
Gulbene 08.11.2021 12.11.2021
Ādaži 15.11.2021 16.11.2021
Daugavpils -1 22.11.2021 26.11.2021
Liepāja -1 22.11.2021 26.11.2021

 

Circle K Purvciems 2 un Teika rekonstrukcija

No 18.10. līdz 25.10.2021 Circle K Purvciems 2 (LV1795) un

Circle K Teika (LV1729) no 26.10 aptuveni 5 nedēļas notiks rekonstrukcija, līdz ar to šajā periodā netiks pieņemti jauni sūtījumi.

Norādītais termiņš ir aptuvens, darbi ilgums var mainīties.

 

 

Lūdzu atjauniniet savu pārlūkprogrammu

Jūsu Tīmekļa pārlūks nespēj pilnvērtīgi attēlot šo lapu, jo šī lapa ir būvēta balstoties uz moderniem Tīmekļa standartiem. Lai apskatītu šo lapu tās pilnā krāšņumā, aicinām jūs izvēlēties kādu no modernajiem Tīmekļa pārlūkiem, kas pieejami zemāk.

  Opera   Mozilla Firefox   Chrome