Pasta sūtījumu izsekošana I Eksprespasts

Pasta sūtījumu izsekošana Latvijā

Pasta sūtījumu izsekošana ārpus Latvijas

Pasta sūtījumu izsekošana – biežāk uzdotie jautājumi un atbildes

Darba laiks Ziemassvētku un Jaunā gada svētkos

Ziemassvētkos, no 24.decembra līdz 26.decembrim (iesksaitot), Latvijas Pasts sūtījumu piegādi neveiks. Kurjerpiegades visā Latvijā tiks veiktas līdz 22.decembrim (ieskaitot). Svētku periodā darbosies pasta nodaļas tirdzniecības centros, attiecīgi pēc tirdzniecību centra noteiktā darba laika.

Kurjerpiegādes pirms Jaunā gada tiks veiktas 27., 28. un 29. decembrī.

Pakomātu un DUS “Circle-K” sūtījumi uz izsniegsanas punktiem tiks nogādāti arī sestdienās 23.decembrī un 30.decembrī.

Klientu atbalsta centrs darbosies līdz 22.decembrim (ieskaitot) un pēc svētkiem uzsāks savu darbu 27.decembrī.

Darba laiks svētkos

Informējam, ka valsts svētkos izmainīts Eksprespasta darba laiks. Valsts noteiktajā brīvdienā, 20. novembrī, sūtījumu piegādes un paņemšanas no klientiem netiks veiktas.

Latvijas Pasts atjauno sūtījumu plūsmu ar Izraēlu

No š.g. 30. oktobra Latvijas Pasts atjauno pasta sūtījumu plūsmu ar Izraēlu. Lai gan karadarbība Izraēlā turpinās un avio satiksme ar šo valsti ir ierobežota, Latvijas Pasts sadarbībā ar starptautiskiem loģistikas uzņēmumiem ir radis risinājumus sūtījumu piegādei.

Pēc sūtījumu piegādes Izraēlā tālāko to nogādāšanu klientiem nodrošina Izraēlas valsts pasts Israel Postal Company, kas rīkojas saskaņā ar savas valsts drošības rekomendācijām.
Ja klientiem rodas jautājumi par sūtījumiem uz Izraēlu, aicinām sazināties ar Latvijas Pasta Klientu centru: 67008001, 27008001.

Sūtījumu piegādes Lietuvā novembra sākumā

Sakarā ar Valsts noteiktām brīvdienām Lietuvā, sūtījumi, kuri nodoti Latvijas Pastam 31. oktobrī, 1.novembrī līdz 3 novembrī Lietuvā adrersātiem tiks piegādāti 6. novembrī, pirmdienā.

Karadarbības dēļ sūtījumu plūsma ar Izraēlu apturēta

Karadarbības un atcelto avio reisu dēļ pasta sūtījumu plūsma ar Izraēlu ir apturēta. Latvijas Pastā pieņemtie, bet vēl no Latvijas neizsūtītie pasta sūtījumi pagaidām tiks uzglabāti Latvijas Pasta sūtījumu apstrādes kompleksā.

Līdz ar karadarbību ir ierobežota aviosatiksme uz un no Izraēlas, tāpēc Latvijas Pasts pārtrauc sūtījumu pieņemšanu uz šo valsti. Uz Izraēlu adresētie sūtījumi, kas vēl nav izsūtīti no Latvijas, tiks uzglabāti Latvijas Pasta sūtījumu apstrādes kompleksā. Situācijai mainoties, tie tiks izsūtīti saņēmējiem.

Ar 28.04.2023. nebūs iespēja nosūtīt sūtījumus uz piegādes punktu Circle-K Preiļi

Piegādes punkts Circle-K Preiļi (Vega, Jaunsaimneki, Preiļu pag., Preiļu raj., LV-5301) no 15.05.2023. tiks slēgts, līdz ar to Eksprespasts no 28.04.2023 izņem šo piegādes punktu no sistēmām un uz to nebūs iespējams noformēt sūtījumus.

Pakas, kuras piegādātas šajā piegādes punktā, ir jāsaņem līdz 15.05.2023., pēc tam tās tiks atgrieztas sūtītājiem.

Eiropas Savienības noteiktās sankcijas eksportam uz Baltkrieviju un Krieviju

Vēršam uzmanību, ka ir spēkā Eiropas Savienības noteiktās sankcijas sūtījumu eksportam uz Krieviju un Baltkrieviju. Noformējot sūtījumu, pārliecinieties, ka sūtījuma saturā netiek ievietoti priekšmeti vai preces, uz kurām attiecināmas Eiropas Savienības sankcijas. Informējam, ka sūtījumi uz Krieviju un Baltkrieviju tiek pakļauti stingrai datu un fiziskai kontrolei. Sūtījumi, kuros būs ievietoti ES sankciju ierobežojumiem pakļautie priekšmeti vai preces, tiks aizturēti.

Plašāk informācija VID tīmekļvietnē:  https://www.vid.gov.lv/lv/ierobezojumi-un-aizliegumi#sankcijas

Informācija par darba laiku Lieldienās

Informējam, ka Lielajā piektdienā 7.aprīlī un Otrajās Lieldienās 10.aprīlī atpūšamies un netiek veiktas kurjerpiegādes, sūtījumu piegādes uz pakomātiem, DUS “Circle-K” vai pasta nodaļām visā Latvijā.

8.aprīlī, sestdienā, tiek veikta sūtījumu piegāde uz pakomātiem un mājas piegādes Rīgā, ja tie nodoti ar atzīmi par piegādi sestdienā vai ir sarunāta piegāde sestdienā.

Pēc ierastā grafika sūtījumi tiek piegādāti sākot no 11. aprīļa.

Eksprespasta komanda vēl priecīgas Lieldienas!

 

Par Latvijas Pasta Eksprespasta starptautisko sūtījumu tarifu izmaiņām

Vēlamies informēt, ka saistībā ar globālajām pārmaiņām mums nācies pārskatīt Latvijas Pasta EksprespastaEMS (Express Mail Service) pakalpojuma tarifus sūtījumiem uz atsevišķām valstīm. No 2023.gada 11.aprīļa esam būtiski samazinājuši tarifus sūtījumiem uz Ukrainu, par vidēji 33% tos samazinot sūtījumiem ar svaru līdz 1 kilogramam, tādējādi nodrošinot zemākus tarifus arī pārējām sūtījumu svara kategorijām uz šo valsti.
Sūtījumiem uz Armēniju, Azerbaidžānu, Baltkrieviju, Kazahstānu, Kirgizstānu, Krieviju, Moldovu, Tadžikistānu, Turkmenistānu un Uzbekistānu tarifi pieaugs. Sūtījumu nosūtīšanai uz Krieviju līdzšinējā transportēšanas piemaksa 7,00 EUR apmērā tiek iestrādāta pamattarifā un vairs nav papildus piemērojama.

Atgādinām, ka EMS sūtījumiem netiek piemērotas papildu degvielas koeficienta piemaksas.

Uzmanies – krāpnieki izsūta e-pasta vēstules!

Esam saņēmuši ziņas, ka krāpnieki izsūta viltus e-pasta vēstules par it kā nosūtītiem eksprespasta sūtījumiem!
Tāpēc esi uzmanīgs un vienmēr pārbaudi sūtītāja e-pasta adresi – Eksprespasta e-pasta adreses vienmēr beidzas ar @expresspasts.lv un @pasts.lv. Aicinām neklikšķināt uz e-pasta ziņojumos vai sociālo mediju ierakstos iekļautām saitēm, ja rodas kaut mazākās šaubas par ziņas patiesumu!
Informāciju vienmēr vari pārbaudīt, sazinoties ar Eksprespasta Klientu centru 67008008, 27008008, info@expresspasts.lv vai rakstot mums ziņu sociālo mediju lapās.

 

Lūdzu atjauniniet savu pārlūkprogrammu

Jūsu Tīmekļa pārlūks nespēj pilnvērtīgi attēlot šo lapu, jo šī lapa ir būvēta balstoties uz moderniem Tīmekļa standartiem. Lai apskatītu šo lapu tās pilnā krāšņumā, aicinām jūs izvēlēties kādu no modernajiem Tīmekļa pārlūkiem, kas pieejami zemāk.

  Opera   Mozilla Firefox   Chrome