Pasta sūtījumu izsekošana I Eksprespasts

Pasta sūtījumu izsekošana Latvijā

Pasta sūtījumu izsekošana ārpus Latvijas

Pasta sūtījumu izsekošana – biežāk uzdotie jautājumi un atbildes

Vai pasta pakas izsekošana ir iespējama tiešsaistē?

Jā, sūtījumu var izsekot tiešsaistē, ievadot sūtījuma numuru. Pēc sūtījuma numura ievadīšanas, saņemsiet informāciju par sūtījuma statusu un atrašanās vietu.

Vai pasta pakas izsekošana tiešsaistē ir pieejama arī sūtījumiem ārpus Latvijas?

Jā, arī starptautisko pasta sūtījumu izsekošana ir pieejama tiešsaistē, ievadot sūtījuma numuru. Pēc sūtījuma numura ievadīšanas, saņemsiet informāciju par sūtījuma statusu un atrašanās vietu.

Vai Eksprespasts interneta vietnē ir pieejama pasta stacijas sūtījumu izsekošana?

Jā, pasta stacijas sūtījumu var izsekot tiešsaistē, ievadot sūtījuma numuru. Pēc sūtījuma numura ievadīšanas, saņemsiet informāciju par sūtījuma statusu un atrašanās vietu.

Vai man kā sūtītājam pienāks ziņa, ka sūtījums ir nodots saņēmējam?

Nē, taču jūs varat izmantot pasta sūtījumu izsekošanas iespēju tiešsaistē, lai pārbaudītu sūtījuma statusu un pārbaudīt, vai tas ir piegādāts.

Vai saņēmējs saņem paziņojumu par sūtījuma saņemšanu? Kāda ir sūtījumu saņemšanas kārtība pastā? Vai saņēmējam jāuzrāda personu apliecinošs dokuments?

Sūtījuma saņēmējs saņem SMS uz norādīto mobilā telefona numuru ar paziņojumu, ka konkrētā pasta nodaļā ir saņemts viņam adresēts sūtījums. Saņēmējam ir jādodas uz norādīto VAS Latvijas Pasts pasta nodaļu, lai saņemtu sūtījumu. Sūtījumu saņēmējam var izsniegt, tikai uzrādot personas apliecinošu dokumentu – pasi vai personas apliecību.

Vai saņēmējs saņem paziņojumu par sūtījuma piegādi ar kurjeru? Kāda ir sūtījumu saņemšanas kārtība? Vai saņēmējam jāuzrāda personu apliecinošs dokuments?

Pirms kurjera izbraukšanas tiek nosūtīta SMS uz saņēmēja mobilo telefonu ar informāciju, ka sūtījums ir nodots piegādei un ar aicinājumu neskaidrību gadījumā zvanīt uz informatīvo tālruni 67008008. Sūtījumu saņēmējam var izsniegt, tikai uzrādot personas apliecinošu dokumentu – pasi vai personas apliecību.

 

Lūdzu atjauniniet savu pārlūkprogrammu

Jūsu Tīmekļa pārlūks nespēj pilnvērtīgi attēlot šo lapu, jo šī lapa ir būvēta balstoties uz moderniem Tīmekļa standartiem. Lai apskatītu šo lapu tās pilnā krāšņumā, aicinām jūs izvēlēties kādu no modernajiem Tīmekļa pārlūkiem, kas pieejami zemāk.

  Opera   Mozilla Firefox   Chrome